QAZAQSTAN
TECHNOLOGY
FORUM
  • >15 СЕССИЯ ЖӘНЕ МАСТЕР-КЛАССТАР
  • >50 САРАПШЫЛАР
  • ИННОВАЦИЯЛЫҚ ЖОБАЛАР КӨРМЕСІ
  • RIXOS PRESIDENT ASTANA 
  • 12/10/2018

БАҒДАРЛАМА

Zheruyk (Innovation Ecosystem) Shanyrak (Startup) D-Hall (Tech. Trends) Orda Al-Farabi – VIP
09:00 Тіркеу
09:30
10:00

10:00 – 11:00

«Технология бәсекеге қабілеттілік пен еңбек өнімділігі драйверы» пленарлық отырысы

Модератор:

Марат Омаров, «ТДЖҰА» АҚ-ның басқарма төрағасы;

Спикерлер:

Аскар Жумагалиев – ҚР премьер-министрінің орынбасары;

Агрис Прейманис – Қазақстанда ЕҚҚДБ-ның директоры;

Сергей Негодяев - Интернет-бастамаларды дамыту қорының жобалық портфелін басқару жөніндегі директоры;

Кузнецов Евгений - Ұлттық технологиялық бастаманың жобалық қолдау қорының Кеңесінің төрағасы (ҰТБ);

Marvin Liao – 500startups венчурлық серіктес; Andrew Chakhoyan – Strategic Narrative Consulting негізін салушы және CEO.

10:30
11:00

11:00 – 11:30

Үлттық инновациялық байқауының жеңімпаздарының марапаттауы

11:30 Кофе – брейк
12:00

12:00 – 13:00

Панельдік сессия «Стартаптар үшін қолайлы инновациялық экожүйені қалай құру керек?»

Модератор:

Anurag Maloo - Оңтүстік және Орталық Азиядағы Techstars аймақтық менеджері;

Спикерлер:

Максим Бахматов -UNIT.city-дегі Басқарушы серіктес;

Амирхан Омаров – CEO at Smart.Point;

Магжан Мадиев - Astana Hub технопарк корпоративтік қорының бас директоры;

Алим Хамитов – МОСТ бизнес-инкубатор директоры Conrad Egusa - CEO at Publicize & ESPACIO Media Incubator, TechCrunch Contributor, 500 Startups MentorC

12:00 – 13:00

«Табысты стартапты қалай құру керек?»тақырыбында баяндама сериясы

Спикерлер:

Рамиль Мухоряпов - ChocoFamily холдинг директоры Иван Горшунов - Со-основатель «.etc ventures»

12:00 – 12:45

«Smart City енгізу » панельдік сессияy

Модератор:

Олжас Сартаев - “Astana Innovations”АҚ Басқарма Төрағасы

Спикерлер:

Gustavo Cuadrado Moya - CEO at Tarragona Smart Mediterranean City;

Aleksander Gelsin - Founder and Managing Partner at Bee Smart City GmbH 12:45 – 13:00 - Қазақстанның инновациялық компаниялар рейтингі TOP-10 марапаттау рәсімі

12:00 – 13:00

«Қазақстандағы технологиялық саясат » дөңгелек үстелі

Аскар Жумагалиев – ҚР Вице-Премьер ;

Агрис Прейманис - Director at EBRD for Republic of Kazakhstan;

Кузнецов Евгений - Ұлттық технологиялық бастаманың жобалық қолдау қорының Кеңесінің төрағасы (ҰТБ);

Ато Браун - Дүниежүзілік банктің елдік кеңсесінің басшысы - Дүниежүзілік банктің «Өнімді инновацияларды ынталандыру» жобасын басқару тобының өкілі;

12:30
13:00 Обед
13:30
14:00

14:00 – 15:00

Панельдік сессия: «Венчурлік қаржыландыру нарығын дамыту»

Модератор:

Спикерлер:

Сергей Негодяев - Интернет-бастамаларды дамыту қорының жобаларының қоржынын басқару жөніндегі директоры;

Marvin Liao – 500 Startups серіктес;

Иван Горшунов - Сооснователь «.etc ventures»;

Will Ross - Senior Advisor at 8point Capital;

Кузнецов Евгений - Ұлттық технологиялық бастаманың жобалық қолдау қорының Кеңесінің төрағасы (ҰТБ)

14:00 – 15:00

«Табысты стартапты қалай құру керек?» тақырыбында баяндама сериясы

Спикерлер:

Сергей Негодяев – Интернет-бастамаларды дамыту қорының жобаларының қоржынын басқару жөніндегі директоры

14:00 – 14:30

«Болашаққа алға жылжы: технология қоршаған айналаны қалай өзгерте алады?» баяндамасы

Andrew Chakhoyan - Founder & CEO of Strategic Narrative Consulting

14:00 – 15:00

«Технологияларды трансферттеу» панельдік пікірталас

14:30

14:30 – 15:30

«сандық дәуірде адами капитал»панельдік сессия «с»

Модератор:

Devin Fidler - Principal, RethinkeyLabs;

Спикерлер:

Владимир Коровкин - Сколководағы Мәскеу басқару мектебінің Инновациялық және сандық технологиялар зертханасының меңгерушісі;

Денис Матеев - ТМД және Ресейде ESET басшысы; Erdos Mendibayev Co-founder of Method Pro

15:00 Кофе-брейк
15:30

15.30-15.45

«Трансформация немесе өлім: бүгінгі күні корпорацияларға жаңа технологияларды енгізу неліктен өмірлік маңызды»

Владимир Коровкин - Сколководағы Мәскеу басқару мектебінің Инновациялық және сандық технологиялар зертханасының меңгерушісі

15:45 -16:30

«Корпоративтік инновациялар»панельдік сессия: «»

Модератор:

Тимур Баиров – соучредитель Bridge Group;

Спикеры:

Will Ross - Senior Advisor at 8point Capital;

Bagdat Mussin - CEO at BeInTech, CTO at BI Group;

Владимир Коровкин - Сколководағы Мәскеу басқару мектебінің Инновациялық және сандық технологиялар зертханасының меңгерушісі;

Денис Матеев - Ресей өкілдігінің басшысы; Will Ross - Senior Advisor at 8point Capital;

15:30 – 16:30

«Табысты стартапты қалай құру керек?тақырыбында баяндама сериясы »

Спикерлер:

15:30 – 16:00

«4.0 Индустрияның техникалық үрдістері: Қазақстанда қайда және қалай қолдануға болады?» тақырыбындағы баяндама»

Conrad Egusa - CEO at Publicize & ESPACIO Media Incubator, TechCrunch Contributor, 500 Startups MentorC

16:00

16:00 -16:30

«Киберқауіпсіздік »сөз сөйлеу

Денис Матеев - Ресей өкілдігінің басшысы

16:30
17:00
17:30
18:00

СПИКЕРЛЕР


Инновациялық жобалардың көрмесі

Көрмеде ең қызықты әрі озық отандық және шетелдік жобалар көрсетіледі


ТІКЕЛЕЙ трансляция


ФОТОГАЛЕРЕЯ


ҰЙЫМДАСТЫРУШЫЛАР


СЕРІКТЕСТЕР


ақпараттық СЕРІКТЕСТЕР


ТІРКЕУ


ӨТКІЗУ орны


БАЙЛАНЫСу

МЕКЕН-ЖАЙЫ

Астана қаласы, Мәңгілік Ел , 55А

Телефон

+7 (7172) 57-10-14

Официальный Интернет-ресурс АО "Национальное агентство по технологическому развитию"
© 2018